Nutikas kodukontor väiksesse korterisse

Nutikas kodukontor väiksesse korterisse

Hei, armsad lugejad!
Vabandame pika pausi pärast, nautisime jõulupuhkust ja loodame, et seda tegite teiegi. Nüüd lähemalt uuest ideest.

Mul on üks kohutav omadus: kui ma omale midagi päriselt pähe võtan, siis ma pean selle ka saama/saavutama. Kohutav sellepärast, et see painab mind päeval ja ööl ning ma ei jäta enne, kui eesmärk on ülima peensuseni saavutatud. Ma arvan, et see on mul geenides (siinkohal mu ema ilmselt kodus praegu muigab)!

Mul on selles mõttes Taneliga vedanud, ta üldiselt tuleb mu ideedega kaasa. Mõnikord on ka erandeid, aga  seda esineb üsna harva (hetkel meenub ainult üks) ning ma tavaliselt suudan ikka kõik asjad enda kasuks toimima panna 🙂 (ikkagi naine). Noh, kui ma otsustasin näiteks umbes 4 aastat tagasi, et ma tahan koera, siis Tanel arvas, et see ei ole väga hea mõte (aga otseselt vastu ei olnud ). Läks ca 1 kuu ja mul oli pisike Bella kodus ja see on siiralt üks parimaid otsuseid mu elus. Rääkimata kõikidest koduga seotud projektidest. See üks meenuv erand, kus Tanel mulle “piduri peale tõmbas” oli suve alguses, kui võtsin pähe suurejoonelise “terrassiprojekti”. Muidugi oli see kohe vahetult peale saadet, mil me omadega täiesti läbi olime ja kohe enne pulmi. Ega mul tõesti polnudki ju midagi paremat teha :). Lükkasime “terrassiprojekti” sujuvalt kevadesse.

Nüüd aga on mul uus idee/projekt, mis ei lase mul kohe üldse olla ja paneb käed sügelema – töönurk. Nimelt on meil kohekohe plaanis osta lauaarvuti, seda peamiselt Taneli pilditöötlemiste pärast, sest ta sõnaotseses mõttes upub töösse ja selleks, et seda kvaliteetsemalt ning efektiivsemalt teha, vajame paremat tehnikat. Boonus – kui meil on korralik lauaarvuti ja ka töönurk, luban ma palju tihedamini postitada. Kodus pole meil selleks hetkel ühtegi tööpinda. Esialgu plaanisime köögilaua peal hakkama saada, sest Apple´i ekraani annab kenasti seina äärde keerata, aga ilmselgelt pole see kõige parem lahendus, sest seal laua peal toimub liiga palju. Seega vajame väikest, minimalistlikku ja nutikat töönurka, sest ruumi meie pisikeses kahetoalises just ülearu ei ole.

Oma kärsitusega olen ma juba esimesi samme nurga loomiseks teinud ja nüüd ma siis natuke visualiseerin meie mõtted “paberile” ja usun, et uue aasta alguses saan juba reaalset tulemust ka näidata. Töönurka ehib kindlasti üliäge kalender, hall (kindlasti hall!) tool, paar vahvat toataime ja mõned pisikesed detailid aga selle kõige juures lähtume siiski põhimõttest “vähem on parem!”
Ma olen nii põnevil!

Triinu

toonurk

 1 thought on “Nutikas kodukontor väiksesse korterisse”

  • It is in reality a nice and helpful piece of info. I’m satisfied that you
    just shared this helpful information with us. Please
    keep us up to date like this. Thank you for sharing.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *