Rõõmsad uudised

Rõõmsad uudised

Hei,

Vabandame, et oleme viimasel ajal vähe postitanud, kuid meil on selleks üsna mitu põhjust.
Esmalt avastasime, et meie esialgne blogi kujundus oli äärmiselt ebamugav ja vajas nn “totaalset muutumist”. Õige kujunduse leidmine ja paigaldamine on aga üsna suur töö ja me lihtsalt laiskusest lükkasime seda koguaeg edasi. Nüüd aga on see tehtud, jess! 🙂

Teiseks oleme olnud töö ja pisikeste koduprojektidega hõivatud ja nende kõrvalt ka maailmas natuke ringi reisinud. Reisidest, töönurga valmimisest ja uues kuues terrassist kirjutame üsna pea.

Kolmandaks ja kõige olulisemaks põhjuseks on aga see, et meie elus on toimunud suured muutused ja küllap juba teate, et meie perre on tulemas lisa. Plaanisime võtta teise Yorkie, et Bellal oleks lõbusam (seltsis ju ikka segasem) … nali naljaks 🙂 . Tegelikult on meie pisikesse perre lisandumas väike poisipõnn ja seda juba septembri alguses. Oleme äärmiselt õnnelikud!

Hispaania / Barcelona (Castelldefels) / 12.05.2017

Beebiplaanidest oli tegelikult juba juttu ka “Naabrist Parem” saate ajal ja see oli ka põhjus, miks me kõike nii suure tõsiduse ja hingega tegime. Me ehitasime päris OMA KODU, et selles luua perekond. Tol hetkel elasime üürikorteris ja meil puudus kindlus- ning turvatunne. Kunagi ju ei tea, mil korter maha müüakse või mil omanik otsustab, et üürnikel tuleb (mis iganes põhjusel) välja kolida ja kuhu sa siis oma väikse lapse ja koeraga lähed?! Hetkel on küll meie praegune Kasekodu pesa üsna pisike ja beebi tulekuga tuleb nii mõndagi ümber korraldada, kuid kui kõik nutikalt läbi mõelda, siis mahume siia kindlasti vähemalt paar aastat kenasti veel ära.

Mina, Triinu, olen nüüdseks 25. nädalat rase. Käin nii kaua, kui vähegi saan, tööl, aga loodan, et peagi on mul rohkem aega, et regulaarsemalt blogi pidada. Tõsi, seda “küll ma siis jõuan, kui dekreeti jään” arvab vist iga noor esmaema, kel lõpurasedusest aimugi pole, aga elame näeme.

Seniks aga päikest ja nautige imelist ilma ning hoidke teineteist!

#triinujatanel

 Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *