Lihtne aardejaht

Lihtne aardejaht

Hei,

On olnud imeline, kiire ja huvitav aeg. Oleme Jakobsonis nüüdseks elanud juba kuu aega, aga uskuge mind, nii palju on veel teha ja tundub, et mingid asjad ei saa vist kunagi valmis. Toimime “to-do listi” alusel, aga samas ei kiirusta ja naudime aega, sest on nii kaunis kevad ja õhtuti ning nädalavahetusel tahaks rohkem pigem perega ühist kvaliteetaega veeta, mitte värviparandusi või trepile põrandakatte paigaldust teha. First things first!

Palju detaile on veel puudu ja teeme kohe varsti ka ühe tiiru naaberriiki, et mõned isendid sealt koju tuua. Küll aga saab mõnikord mõned asjad uskumatult hea hinnaga ka kodust. Käisin hiljuti Tartus Sõbra Prismas uudistamas ja leidsin nii mõndagi.

Prismale ja nende tootevalikule olen ma varemgi kiidulaulu teinud, aga ei väsi, sest nad tõepoolest pakuvad hea hinnaga mõnusat kraami ja mõne “aarde” (väga vajaliku detaili) leidmine oma koju on üsna lihtne.

Näiteks leidsin ma A-manile uue ja ülivahva Ciraffe voodipesu (8.33€), mida ta väga armastab. Voodipesu saab kasutada mõlemat pidi, mulle endale meeldib see mustriline pool rohkem ja seda hoiame praegu pealpool. Teisel pool olev pesukaru on A-manile hästi oluline ja teda peab alati mitu korda enne magama jäämist üle kontrollima, et kas ta ikka alles on ja kas tal endiselt silmad kinni on. Räägin talle koguaeg “Näe, pesukarul on silmad kinni, tema juba tudub, pane nüüd sina ka silmad kinni ja jää ilusti tuttu …”, ühesõnaga talle on see voodipesu komplekt väga oluline.

Padi ise on ka Prismast ja Ciraffe brändi oma, ning maksis vist 4,90€

Lisaks oli Ciraffe’il veel üks ülimalt äge ja humoorikas lastekomplekt, mida ma tookord endaga kaasa ei haaranud ja nüüd natuke kahetsen – see musklimehe komplekt (oli vist sama hinnaga, mis meie pesukaru komplekt).

Mis puudutab lapse tuba üleüldiselt, siis ma tean, et ma olen juba väga palju erinevaid sneak peak pilte teile näidanud ja te tahaks kangesti tervikut näha, eriti peale tapeetimist, aga ma ei taha seda enne teha, kui viimased detailid (raamaturiiul, mänguasjakastid jm) olemas ja paigas on. Varsti-varsti!

Tegelikult on sama lugu ka magamistoaga, kust on täiesti puudu veel valgustid ja kardinad. Aga näiteks leidsin ma Prismast voodi ette vaiba, milles ma ostu hetkel natuke kahtlesin, aga kui kodus maha sai, olin megarahul. Magamistuba on meil olemuselt hästi rahulik ja minimalistlik. Vähem on parem joont hoiame näiteks sellega, et meil pole ei voodipeatsit ega öökappe, seega julgesin ma seda minimalismi tasakaalustada ühe üsna julge ja intensiivse vaibaga (19.90€, House).

Vaipade valik on Prismas alati üllatavalt suur ja mitmekülgne olnud. Seekord ma valisin lausa kolme erineva vahel ja lõpuks pidin koguni poistele koju facetime’i tegema, et otsustada. Lõplikku valikusse jäid need kaks alloleval pildil ning puhtalt praktilistel põhjustel sai roosa kasuks otsustatud, mille üle mul nüüd, kui ta voodi ees maas ja perfect match on, eriti hea meel on.

Lisaks kiidan ma igasuguste hoiukarpide/kottide ja ERITI naturaalsete korvide valikut, mis on Prismas kordades parem kui nii mõneski sisustuspoes.

Lõpetuseks, pean olema täiesti aus ja üles tunnistama, et tulin koju ka ühe vaasiga (i know, i am helpless). Koju jõudes, kui kotist asju välja võtsin ja neid Tanelile demonstreerisin, kaalusin pikalt, kas julgen vaasi ka välja võtta 😀 või pigem poetan selle millalgi märkamatult köögi riiulile. Otsustasin, et olen aus ja räägin parem ühe korraliku ja soliidse intro (müügiinimesed teavad hästi kui oluline see on) ja siis demonstreerin, kui armas, kallis ja oluline see must vaas (4.95€, mille sarnast meil veel ei ole) mulle ikkagi on. Tanel ju armastab mind ja ega tal muud üle ei jää, kui mu vaase ka armastada 😀 .

Vaatas mulle noomiva pilguga otsa ja siis nõustus, et tõepoolest sobib see siia hästi ja tundus, et ta nägi seda sama hästi meie vitriinkapil (mida meil veel ei ole) kui mina. SOLD! Nii palju on ikka elus raamatumüügisuvedel õpitud kogemustest ja müügioskustest kasu.

PS! Roheline vaas on samuti Prismast.

Lõpetuseks saan vaid öelda, et minge ka Prismasse aardejahile, luban, et see on edukas – minul alati on 🙂

Mõnusat jahti!

#triinujatanel

Postitus valmis koosöös Prisma PeremarketigaLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *