Ühe korvi lugu

Ühe korvi lugu

Kõik sai alguse sellest, kui Taneli töökaaslased talle hiiglasliku Juustukuningate kinkekorvi tõid, täis head ja paremat. Avasime korvi ja panime juustud külmkappi (neist enamik on tänaseks juba ära mekitud) ning muud pähklid ja veinid oma kohtadele. Järele jäi aga seesamune korv, mida ma siis ühest kohast teise koguaeg tõstsin.

Varem olen kõik kinkekorvidest alles jäänud anumad sujuvalt kuidagi maale vangerdanud, et noh äkki ema kasutab neid kasvuhoones või et temal on selline palkseintega mõnus maakodu, kuhu sellised rustikaalsed korvikesed puuvilju hoidma ideaalselt sobivad. Jakobsoni kolides aga tegime suurpuhastust ja sain aru, et ega mu ema ka neist suurt hooli ja pigem on need talle “koormaks” nagu mullegi.

Ära visata ei raatsi, ahju ka mitte. Et mis ma temaga siis peale hakkan?

Esilagu mõtlesin, et viin tagasi sinna kust ta tuli – tagasi Juustukuningatesse, et saavad siis taaskasutada ja korvi uude koju saata. Minu arust jumala hea mõte (eriti kuna Juustukuningad meil siinsamas Viljandis)! Äkki tuli aga kuskilt alateadvusest silme ette pilt kunagi ammu-ammu Pinterestis surfatud seinaprojektist. Tol hetkel aga ei näinud ma selles mingit sobivust meie interjööriga ja märkisin ära, kui lihtsalt laheda idee.

Üks hetk möödusin voodist ja asetasin suure korvi seinale, et näha selle sobivust ja voilaaaaa! Olin hetkega müüdud! Tahtsime ju kunagi omale puidust voodipeatsi ka ehitada, aga loobusime ja jäime minimalistlikuks. Korvidest sein on lihtsa vaevaga tehtav üliäge DIY lahendus. Korraks jõudsin isegi kahetseda, et varasemalt kõik kogunenud korvid jõudsin ära visata. Nüüd oli mul neid natuke juurde tarvis ja käisin Tartus ja Viljandis Sõbralt Sõbrale poodides jahti pidamas. Kokku kulutasin 5€ selle seina peale ning olen tulemusega ülirahul.

Minu arust annab nii mõnusat rustikaalsust ja mustrit ning iseloomu seinale juurde. Vaadake ise!

Sein enne ja pärast


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *